| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* am 16 ani, 1.57 si 41-43 kg(cand nu am timp sa mananc bine am 40-41, cand mananc bine am 43-44) insa ce ma deranjeaza si scoate din sarite este faptul ca am picioarele foarte slabestraight face mai ales ma deranjeaza paranteza aia de sus frustrated.Maine vreau sa ma duc la o sala de fitness sa incep sa lucrez la aparate pentru picioare.Credeti ca daca fac fitness o sa mi se mai ingroase picioarele? sau cunosteti cazuri cand cineva vroia sa se ingrase la picioare(sa puna muschi) si s-a dus la sala si a reusitbig grin? Si daca da, in cat timp se vad rezultatele? Si cam la ce aparate ar trebui sa fac? Ca eu asta vreau neaparat daca se poate pana incepe scoala sa reusesc sa mai pun ceva pe picioare cat sa ma simt eu bine in pielea measad. Multumesc si dau fundita pentru raspunsul care m-a ajutat cel mai mult:*

2 răspunsuri:
| DaveBatista a răspuns:

Lol eu am 1.53 si 43 kg sunt baiat si am 11 ani...si,sala de fitness te va ajuta sigur.Bafta!

| Bubutita a răspuns:

Lumea daca face exercitii slabeste...deci tu daca vei face exercitii vei slabi, si asta ar fi spre dezavantajul tau.Incearca sa mananci mai bine.Dar sa nu te ingrasi la burta si la picioare nu.Eu cunosc pe cineva care a mancat nuci(alea ingrasa) si a pus burta dar la picioare era tot slab. sper ca te-am ajutat.