| AddicteeD a întrebat:

Am 16 ani, am facut modelling, deci din asta rezulta ca-s foarte slaba, chiar foarte slaba 50 de kg si alea nu sunt sigure.Cand faceam modelling tineam diferite cure ca sa ma pot mentine la greutatea aceasta.Acum am terminat-o si mi-ar placea sa ma ingras. Vreau sa fac picioare si sa capat si eu unele forme.Va rog, am nevoie de ajutor! Ce ar trebui sa mananc? Vreau sa ma ingras! FUNDA! Pupici!

Răspuns Câştigător
| Marina_2394 a răspuns:

Incearca sa incluzi mai multe felii de paine la masa, mananca dulciuri etc. Sau te poti duce la un medic sa iti dea niste vitamine s :*:*:* Succes. Funda?