| Floriy a întrebat:

Am 16 ani si am sanii mici de tot... M-am saturat sa port sutien de tip push-up, m-am saturat sa-i ascund, sa ma feresc sa-i dezvelesc la plaja...Mama mea are sanii mult prea mari, sunt imensi, iar eu nu am nimic. Unele persoane spun ca o s-o mostenesc, dar nu vad acest rezultat.Imi puteti spune daca este normal?

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mama ta are sanii imensi in momentul de fata. Poate la varsta ta ii avea la fel. Nu trebuie sa iti faci probleme. La 16 ani este numai bine sai niste sani micuti si frumosi. Cunosc fete care la varsta de 15-16 ani aveau sanii foarte mari iar acum cand au 20-25 de ani sunt oribili.Fii multumita asa cum esti si bucura-te ca totusi mai exista sutienele tip push-up!

pa, pa.

| Mady_1319 a răspuns:

Esti mica, mai ai pana la 21 de ani, fiecare se dezvolta in felul lui. pahappy