| Xeniaa a întrebat:

Buna am 16 ani si ma dau zilnic cu fond de ten .nu cred ca am neaparat nevoie (nu am cosuri ) doar putina roseata pe obraji .credeti ca dauneaza ? cu ce sa ma dau ? ceva sa inlocuiasca fondul de ten si sa imi dispara roseata .fundita :*

2 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Nu inteleg la ce-ti straci fata de la varsta asta, pe bune mai ales daca zici ca nu ai cosuri.Du-te la un dermatolog pentru a-ti da ceva impotriva rosetii potrivit tiului tau de ten si nu te mai da cu toate prostiile.

| biancaandreea97tima a răspuns:

Ca sa nu iti afecteze fata in nici un fel, poti sa te dai cu o crema inainte de a te da cu fond de ten, sau poti sa nu te dai deloc, daca spuneai ca nu ai cosuri, eu cred ca esti mult mai frumoasa farahappy sper ca ti-am fost de ajutorhappy