| Adry_9197 a întrebat:

Buna am 16 ani si-mi iubesc nespus de mult prietenul, ma simt intr-un haus, nu stiu ce sa fac.sa incep o relatie sexuala la virsta asta? si el ma iubeste foarte tare,. ne dorim ambii asta, dar eu am o frica, va rog puteti sa-mi dati un sfat?

4 răspunsuri:
| LaraDésire a răspuns:

Nu ai spus de cat timp esti cu el. In primul rand daca este o relatie destul de serioasa, (peste 6-7 luni) daca el chiar ti.a aratat ca te iubeste si cel mai important daca te simti pregatita atunci nu ai nimic de pierdut. In al doilea rand gandeste.te ca dupa ce vei incepe relatia sexuala el s.ar putea sa se schimbe si sa fi urmarit doar asta de la tine. Gandeste.te daca chiar merita si daca el este alesul

| Adry_9197 explică:

Ne intalnim timp de o luna

| Adry_9197 explică:

Ne intalnim timp de o luna.

| Adry_9197 explică:

Va rog ajutati-ma daca ati trecut prin asta