| dfdfdfddfd a întrebat:

am 16 ani si sunt cu un baiat de 5 luni m-a intrebat daca vreau sa fac sex cu el mi-e teama straight face. am auzi ca doare prima data. iti curge mult sange? si prima data trebuie sa o faci cu prezervativul? si cam cat ar fi indicat sa tina? mersi:*

5 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Sunt de acord cu Ecou...

| Ecou a răspuns:

Nu gasesc un lemn sa bat in el!

| Marcela a răspuns:

Da doare da acea durere poate fii mai mare sau mai mica happy
depinde cat de dulce este prietenul tau cu tine happy si de sange iar depinde de ce tip de himen ai happy
tu stii e corpul tau happy
documenteazate pe google happy

| Annd_2660 a răspuns:

Daca nu esti pregatita, uita! Fi asa cum vrei tu sa fi! Nu te lasa intimidata de vorbe goale si promisiuni desarte. Atunci cand vei simtii tu ca esti pregatita, este ok. Nu lasa pe nimeni sa iti impuna lucruri care nu le vrei.:*

| anutza_1189 a răspuns:

Eu cred ca esti prea mik iar rel e la inceput
mai ai rbdare sa vezi ce vrea de fapt de la tine
sex sau mai mult?
spune-i sa mai ast daca te iubesti te ast
si intr-adevar doare dar nu e nimic de speriat
protejeazate