| Flb a întrebat:

Bună am 16ani și am o înălțime nepotrivit 1, 54 ce as putea face pentru a creste? pentru a mă dezvolta?(sunt fată)
Pss:fără un sport anume gen:înot etc.
Poate sa fac sport acasă?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca fata si se cam duce cresterea in inaltime ca ai pubertate mai rapida ca baieti, du-te fa o radiografie sa vezi daca cartilajele nu sunt inchise

| Ciubotele a răspuns:

Daca inca nu ai crescut nu este nici o problema.Inca mai poti creste.Sau daca nu mai poti inseamna ca doar atat poti creste si nu te poate ajuta vreun sport