| wa123 a întrebat:

am 17 ani, 175cm si 65kg. va rog spuneti-mi o dieta eficienta. va rog, vreau sa slabesc. mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| SantaAndrei a răspuns:

NU ai de ce sa slabesti. Daca ajungi doar piele lipita de oase o sa fie si mai rau.

Eu zic sa ramai asa, doar ca poti sa faci aerobic, fitness ceva, si gata, nu stiu cine ti-a bagat in cap ca trebuie sa slabesti, dar stai linistita ca nu ai nevoie.

2 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Sportul,cea mai eficientă dietă.

| windix a răspuns:

Da... Eu cred că nu eşti DELOC grasă. Dar dacă mama ta crede ca trebuie sa slabesti... Mananca putina carne, tine post cand vrei, multe legume si fructe. NU multa carne! happy