| Ecaterina11 a întrebat:

am 17 ani. Acum o saptamana am facut sex anal neprotejat cu prietenul meu. El si-a dat drumul pe mine, adica sperma lui a curs in jos spre labii. Pot ramane insarcinata? Ce sa fac? Va rog ajutati-masad

6 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Din moment ce sperma nu a intrat in vagin nu este nici o problema...trebuia sa iei pastila de a doua zi in maxim 3 zile dupa ce ai avut contactul sexual daca nu erai sigura...banuiesc ca stii ce este asta.

| Ecaterina11 explică (pentru ZyReXe):

Da, stiu ce este...m-am gandit sa o iau.dar.mi-a fost "rusine" sa ma duc la farmacie sa iau

| neutrino a răspuns:

Incearca si sexul vaginal.

| Ecaterina11 explică (pentru neutrino):

straight face? Am incercat prima daca si m-a durut ca am fost virgina...si a 2-a oara nu am mai vrut

| Sociopat a răspuns:

Bravo tata.Bravo.Daca nici macar nu stii cum ramai insarcinata si ti-e rusine sa mergi sa iei o pastila nu ar trebui sa faci sex.Presupun ca tipu e multumit.A *** si-n cur.Are cu ce se lauda la tovarasii lui.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Din moment ce sperma nu a intrat in vagin nu este nici o problema. Stai linistia