| Ioanagrrrr a întrebat:

Am 2 prietene. Daria și Ionela.Eu cred că Ionela sta cu mine când nu are cu cine sta.Eu mai mereu stau cu Daria.Și i-am zis Dariei că voi sta mâine toată ziua cu Ionela sa vad daca poimane se va apropia de mine și dacă îmi va atrage atenția.(Știu că să testezi nu e chiar un lucru bun dar chiar a trebuit sa fac asta ).Ea s-a supărat, a zis că sunt fricoasa că nu-i zic direct ceea ce cred, m-a înjurat, pentru că zice că nu va avea cu cine sa vorbească ea. Apoi noi nu am mai vorbit.Ce as putea sa fac că sa îndrept totul?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ești din București, să o înjuri și tu, că așa se rezolvă pe acolo.
Dacă nu, să lași să treacă câteva zile, tu uiți, ea uită și vă jucați din nou împreună.

| Ioanagrrrr explică (pentru sadrian46):

Nu suntem copii mici că sa ne jucam

| sadrian46 a răspuns (pentru Ioanagrrrr):

Te poți juca la orice vârstă.

| Andreeush a răspuns:

La ce te așteptai când i-ai zis că vei sta toată ziua cu Ionela?