| andrutzka18 a întrebat:

Buna am anceput sa fumez cocaina de o saptamana... de fiecare data cand fumez rad din orice chiar si degeaba mise fac ochi rosi ce mise poate antampla? ce efect poate avea? dau fundiza! promit happy

9 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

E foarte benefica pe lumea cealalta.

| JohnnyBi a răspuns:

Deci fumeaza coka ma... si ia zi-ne si noua cum e sa fumezi faina? te invata fumatul asta limba romana?

| andrutzka18 explică (pentru JohnnyBi):

Ma anvata limbajul m-ati

| JohnnyBi a răspuns (pentru andrutzka18):

Te bate romana rau de tot laughing K. O din prima runda laughing

| Joey95 a răspuns:

Fumezi cocaina? rolling on the floor Tu sigur nu "fumezi" faina?

| anonim555344 a răspuns:

Poti sa cazi in fantana poti sa te spanzuri cand esti drogat poti sa devi bolund

| ady3600 a răspuns:

De cand se fumeaza coka?

| andrutzka18 explică:

Ha ha ha. nu stiu ceai gasit asa de amuzant... cred ca esti un tocilar nu sti nimica despre viata dar romana o sti laughing) laughing)

| Joey95 a răspuns (pentru andrutzka18):

Deci daca nu trage FAINA ca tine e tocilar, a?laughing

Cool.