| anonim3_9723 a întrebat:

Am aproape 14 ani si penisul meu masoara in erectie cca. 14 cm... e normal sa fie CHIAR atat de mic? :-ss

Răspuns Câştigător
| DuTzZeLiAn a răspuns:

Mane las-o mai moale. nu te mai uita in reclame de pe site-urile cu adulti cand ii vezi pe aia ce la au de 20 m happy si cred (winking ca aceasta informatie ar trebuie sa fie personala happy!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La vârsta pe care o ai, eşti absolut normal.
Voi, băieţii, creşteţi până la vârsta de 21 de ani, atât fizic cât şi psihic!
Important este să vă simţiţi bine în intimitate, voi doi, dimensiunea prea mare nu este bună, iar cea mică trebuie să fie jucăuşă!
Pa, pa.

| FoarteLetargic a răspuns:

Da, e normal.
Funda?happy

| anonim3_9723 explică:

Va dati seama, cand ii aud pe cei din clasa cum vorbesc intre ei si mai zic unuia mirati" cum, nici MACAR 15 cm n-ai? [hahahahha etc]".mai astept parerihappy