| adinutzadina a întrebat:

am auzit ca a murit puya ieri alaltaieri dimineata la ora 6 in accident de masina, este adevarat eu am vazut un videoclip si am cautat si m-am informat si mi sa confirmat dar totusi sunt nelamurita dc nu da la tv. Voi ce credeti? daca credeti ca a murit dati-mi alte informatii sau lamuritima si pe mine... funda:X

9 răspunsuri:
| iull_1544 a răspuns:

Eu nu am auzit sa fi murit Puya... sigur dadea la tv, stai linistita ca nu pierdea "Acces Direct", "Drept la tinta" sau emisiunea lui Diaconescu asa o stire pe care sa o comenteze vreo 10 ani de acum inainte.

| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

rolling on the floor)))nu stiu.da`. Doamne-ajuta rolling on the floor)))nu stiu ce va place la alalaughingacu s`a dat pe comerciale.pe alte d`alea.straight faceasc si tu grasu`xxl, spike, guess who.maximilian,wat's up,JJ, motu, agresivlaughingwinking

Răspuns utilizator avertizat
| ÂnÐяuŢẮ a răspuns:

Buna
nu daca ar fi murit ar fi anuntat la stiri
Pa-pa

| SmileToMe a răspuns:

Nu este adevarathappy
erau doar niste farse, in care, in loc de un videoclip apareau niste imagini de care trebuia sa te sperii happy

| Tanasse a răspuns (pentru SmileToMe):

Stai calma ca puya traeste e sanatos ce aveti doamne fereste sa moara cine naiba ti-a spus

| onlyou a răspuns:

Nu a murit, a mai fost intrebarea. Daca murea dadeau la stiri asa s-a spus acum cateva zile despre Nane. Stai linistita nu a murit. :* Funda?

| marymarina99 a răspuns:

Sincer nu cred ca a murit pentru ca daca ar fi murit ar fi dat la tv deci nu a murit pe multe site-uri sunt minciuni deci nu crede tot ce vezi pe net crede doar daca ai auzit la tv deci concluzie nu a murit

| Maduutsa a răspuns:

Nu cred ca a murit...sunt doar minciuni

Daca ar fi murit ar da imediat la TV