| bubulina989 a întrebat:

Buna am auzit ca dupa plecarea lui miley cyrus va veni o noua printesa disney e adevarat? eu ma gandeam ca poate fii bridget mendler noua printesa disney, miley cyrus se drogheaza. demi lovato la fel. am auzit zvonurile astea ciudate, sunt adevarate? si cica selena gomez e insarcinata cu justin bieber. nu prea sunt obsedata de internet.sa aflu barfe dar asta am auzit de la prieteni, colegi, si pe Net era stirea stiind ca postul disney chanel o sa aduca o noua printesa. cine poate fii noua printesa?

Răspuns Câştigător
| SMaricel a răspuns:

Bridget mendler

2 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Miley Cyrus nu se drogheaza.
A fumat o data salvie, care este legala in statul California.In plus, milioane de oameni fumeaza tigari,care sunt tot ca niste droguri, de ce nu te iei de acei oameni?winking
Demi Lovato nu se drogheaza!winking A fost intr-un centru de reabilitare fiinda a avut o cadere psihica datorita oamenilor ca tine, cei ca o judeca si se iau de ea fara sa stie nimic,cei care rad de ea fiinda nu arata ca un fotomodel, etc. Daca nu stii nimic, mai bine nu mai comenta.
Selena Gomez nu e insarcinatawinking!
Doar pentru ca prietenii tai prosti au citit asta de pe net ( hey, nu dau vina pe ei, pana la urma societatea tampita in care traim e de vina) nu inseamna ca e adevarat. Hello, mass media inventeaza povesti ca sa tampeasca copiii ca tine.

| TwixulDrept a răspuns:

1. "printesa disney " suna cocalaresc, de pitipoanca
2. miley cyrus nu se drogheaza, a incercat o singura data si in + e legal in america