| Anonim5566 a întrebat:

Am auzit ca luna viitoare va aparea filmul Instrumente Mortale: Orasul Oaselor. Am o nelamurire: Instrumente mortale este o serie, unde Orasul Oaselor este primul volum. Asta inseamna ca ecranizarea va fi din toata serioa sau doar din prima carte?

Răspuns Câştigător
| sori8991 a răspuns:

Nu ecranizarea va fi pentru orasul oaselor, iar anul viitor va aparea orasul de cenusa si tot asa
... funda?

1 răspuns:
| Laura_Lau_2000 a răspuns:

Ecranizarea va fi ca si in carte doar din primul volum adica Orasul Oaselor, anul acesta trebuie sa apara si Orasul de Cenusa dar nu se stie sigur... sper ca te-am ajutat :* ♥