| alexgabyy29 a întrebat:

am auzit de la cineva ca apa de la robinet, apa minerala si orice fel de sucuri ingrasa, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| iza4ever a răspuns:

Deci ori ce bautura acidulata ingrasa...si sucurile neacidulate ingrasa. Acum sincer apa de la robinet nu stiu cum ar reusi ea sa ingrase. Dar sucurile si apa minerala ingrasa. Si apa plata ingrasa daca este consumata intr-o cantitate foarte foarte mare.

1 răspuns:
| Deni4you a răspuns:

In primul rand, apa de la robinet si apa minerala nu ingrasa, ci doar baloneaza.Doar sucurile ingrasa, dar depinde de suc.