| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Am auzit de multe ori faza cand un baiat ii zice unei fete"pot sa ti-o pun"! Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Bogdan008 a răspuns:

Voi baietilor sunteti cam badarani, de ce nu incercati sa ii explicati Maryei pe o cale mai civilizata?
Marya, cand un baiat ii spune unei fete "pot sa ti-o pun" inseamna ca simte o atractie fizica fata de ia.( Vrea sa intretina ralatii sexuale cu ea)

8 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna, inseamna ca vrea sa se culce cu ea.

| Broadband a răspuns:

Adica daca poate s-o f**ta
pe inteles romanesc laughing

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Sa bage hamsteru in cusca, pasarea in colibie, sa parcheze cadillacu roz, sa bage levieru in sacosa, tancu in padure, scobitoarea in cana, veverita la scorbura.

| Broadband a răspuns (pentru WeedGotMeCrazy):

rolling on the floor tancu in padure

| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru Broadband):

Sper sa inteleagarolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| LostInHell55 a răspuns:

Buna! Pai inseamna daca poate sa i-o traga!