| gingergirl1 a întrebat:

Am avut aseara un vis tare ciudat! Nu sunt genul de persoana care sa le dea prea mare importanta viselor dar acesta chiar m-a speriat! Deci am visat ca eram afara cu niste amici si verisorii mei mai mici,si a aparut vecinul meu cu masina! Unul dintre copii s-a bagat in fata masinii dar nu mergea tare,si "respecrivul vecin" s-a dat jos din masina si a inceput sa-i injure pe verii mei! Si eu l-am rugat sa nu mai vorbeasca urat! Pe urma s-a napustit asupra mea,m-a impins intr-un gard si ma ameninta cu cutitul iar eu ramasesem singura de strada si mai multe dar nu prea imi amintesc! Si m-am trezit! M-am infiorat si am incercat sa ma culc la loc! Acum, mi-e frica sa mai dau ochii cu tipul acela! Este un om mai invarsta care nu are copii si nici nu prea ii suporta!:s

Sper ca ati inteles ceva!laughing

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Stai linistita si nu te mai gandi la acel vis ca nu inseamna nimic

| Broadband a răspuns:

Dusmanii te pandesc happy ai grija

| mutascu a răspuns:

Buna Fan4everSelenaGomez, ai incercat pe http://www.visele.ro? Ia fiecare detaliu in parte, vezi semnificatia si apoi combinale sa vezi ce iase. Eu de regula eu asa fac.

| Fridăm a răspuns:

Nu te mai gândi. Visele ne surprind de multe ori, fiindcă ne ''arată'' unele lucruri la care nu ne'am fi gândit/aşteptat. Toată lumea mai visează şi ciudăţenii, nu putem visa frumos mereu. Tot ce trebuie să faci este să nu te mai gândeşti şi gata.

| 7639781254 a răspuns:

Eu zic sa nu mai iesi din casa! happy

| AlexDrHouse a răspuns:

Avand in vedere ca este o intrebare cat se poate de serioasa si tinand cont de gravitatea problemei, am sa iti raspund la fel de serios. cel mai bine ar fi sa te ascunzi de acel vecin cat de bine poti. nu e de bine daca visezi astfel de lucruri la varsta ta. si visele MEREU inseamna ceva. ei bine ascunde-te de acel vecin pentru ca daca nu ii plac copiii nu e de bine. pup happy

| elvis12331 a răspuns:

Nu o mai speriatii maii laughing) El n-are nimic cu tine Si mie mi s-a intamplat laughing

| Noope a răspuns:

Pai...poate acest vis a avut legatura cu ideea ca respectivul nu suporta copiii, nu cred ca este un motiv de ingrijorare... eventual daca actiuniile pe care le face ti se par suspecte(acum nu ma refer la paranoie)si te sperie sugestia mea ar fi sa-l eviti si daca are ceva treaba cu tine ar fi cel mai inregula sa anunti pe cineva apropiat tie(de prefera mai invarsta; parinti ca de exemplu) sper sa-ti fi fost de ajutor big grin