| LussyBubu a întrebat:

Am avut o prietena care a avut prieten de la 11 ani jumate (acum are 15)...Credeti ca este normal? ea l-a iubit foarte mult pe el...

Răspuns Câştigător
| jane' a răspuns:

Nu creed ca. ea a stiut ce inseamna dragostea la 11 ani. Poate a tinut foarte mult la el. dar nu cred ca a stiut ca e aia iubire la 11 ani. parerea mea e ca e ok sa ai un iubit la 11 ani ^^

5 răspunsuri:
| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Si-a pierdut copilaria...Cam degeaba
Mai bine s-ar bucura toti copii de copilariebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pune problema de iubire, doar cautarea esentialului la varsta asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut la fel dar i-am dat papuci acum sunt cu altul si da este normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut la fel dar iam dat papuci acum sunt cu altul si da este normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca la 11 ani esti copil si nu prea intelegi ce este dragostea.Este prea devreme sa ai un prieten da la varsta asta.Parerea meahappy