| hjjjnb a întrebat:

Am avut relatii cu prietenul si zice ca nu stie daca a dat drumu in mine.ce pot face?

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cauti nas.

| Notmyaccount a răspuns:

Sa iei pilula de prima zi sau de a doua zi. Daca ma intrebi pe mine, aceste masuri sunt pentru femeile needucate, dar daca s-a intamplat...

| Adry05 a răspuns (pentru Notmyaccount):

Nu-i mai zice d astea ca e clar ca e complet dezinformata. E posibil sa si fi trecut sau sa fie aproape de 72 de ore de cand a fost si pastila aia atunci nu prea mai are efect, doar ii da organismul peste cap.
In plus, parca o vad ca continua sa faca in maniera asta si sa ia lunar vreo pastila din aia.