| anonim_4396 a întrebat:

Am cateva intrebarilaughing. Deci,anul viitor, in septembrie, o sa ma mut in Anglia cu ai mei. Eu plec la inceputul clasei a 8-a.
1.Cum fac cu limba? Adica o sa invat acasa, separat ...sau si la scoala? (daca aveti mai multe detalii astept pe chat)
2.Cat de greu v-ati acomodat?
Mi-as dori sa imi raspunda cineva care a trecut prin asta ...si eventual sa il intreb mai multe lucruri in privathappy.
Dau funda, cer seriozitate ^^.

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

In Anglia se fac cursuri de limba gratuit. Stai linistit. Daca tot vrei sa prinzi limba, uita-te la filme cu subtitrare in engleza ca sa auzi si sa si citesti, baga niste jocuri online. Bafta.