| valentinalina a întrebat:

Buna:* am cazut la scolala asa ca bleaga cand ma duceam acasa si tocmai atunci eram pe teren cand am cazut si erau foarte multi si au inceput sa rda de mine imi este foarte rusine ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| puffika a răspuns:

Daca rad ce?
O sa rada un timp si o sa le treaca, ai sa vezi.Eu am facut o gramada de idiotenii pe afara si radeau putin timp si le trecea.Si daca asa ai sa le spui "Am cazut da! Se mai intampla! Ce voi nu ati cazut niciodata?" si ai sa le inchizi gura cu asta ai sa vezi!
Plus ca tine nu e mare branza mie mi-au dat niste baieti cu minge ain cap si tot as imi-a fost rusine, au ras putin si gata.Nu ia-m bagat in seama.
Sper ca te-am ajutat! Bye!

4 răspunsuri:
| dyav0litza a răspuns:

Stai linistita ca le trece in maxim 3 zile

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Dc sa iti fie rusine? XD
se mai intampla! si crezi ca o sa isi aminteasca de tine? si daca ei au ras de tine dc sa nu razi si tu? eu de obicei rad cand fac vreo tampenie tongue

| dani80_6136 a răspuns:

Sa fi naturala si sa afisezi un comportament debordant indiferent de situatie(atentie nu superior)

| ant1 a răspuns:

E grav. Nu mai iesi din casa!