| Stephanie20 a întrebat:

Am ceva de povestit deci...Se intampla sa am un crush. Acel crush sta cu o fata pe care n-o suport, nu m-a suporta, sentimentul e reciproc sa nu ne suportam laughing. Ea este doar o amica de-a lui, nu imi fac probleme sa fie impreuna, ea avand si iubit. Se intampla ca ea sa stea cu el, sa iasa chestii de prieteni. Saptamana trecuta era cu el la scoala si in pauza se plimbau si eu eram pe hol si mi-a aruncat un zambet fals [ acea fata] vrea sa m-a faca geloasa, ca mnde cred ca si-a dat seama sau a aflat ca il plac pe tip. S-a intamplat in mod repetat ca eu cu el sa ne aruncam 'ochi dulci', sa ne zambim. Aceasta vazand l-a luat si a plecat cu el.M-a frustreaza destul de tare ca il joaca pe degete si ca face tot posibilul ca nici macar sa nu zambim, d-apai sa vorbim. EU cu acest tip n-am vorbit ....inca. laughing

Asa nu am povestit aici doar de dragul de a povesti 'drama mea', am nevoie de sfaturi.

1. Cum o pot elimina pe respectiva din joc? Adica m*ai bine spus as putea? laughing
2. Ce ar trebui sa fac in aceasta situatie destul de penibila?

Sper ca s-a inteles ceva din ce am povestit eu. Astept sfaturi, pareri.

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| robert200030 a răspuns:

Sa o bati

| Stephanie20 explică (pentru robert200030):

...Trecand de ironie ..am nevoie de sfaturi utile.