| dya26 a întrebat:

Buna am citi printre raspunsuri la o intrebare "Ce este IMVU?" si o persoana a a explicat ce inseamna si a spus ca poti sa te angajezi si sa castigi bani oare se poate cine ma poate ajuta plizz... DAU FUNDITA cine raspunde primul (dar sa fie un raspuns concred si detaliathappy

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Singurele posturi pe care le-ar putea avea ar fi de intretinere si development site, si nu cred ca stii php

5 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Imvu este un joc in care socializezi(joc 3D). Nu stiu daca poti sa te angajezi, dar poti sa castigi bani(VIRTUALI!). Mai mult, iti poti face un card cu care platesti bani pentru haine, camere, ca sa devii membru VIP.

Abh
| Abh a răspuns:

Traducere libera de pe prima pagina:
Ce e IMVU?

IMVU e o retea sociala si o lume virtuala 3D unde se intalnesc milioane de persoane, discuta si se distreaza in scenarii animate 3D. Puteti face cumparaturi si sa va imbracati avatarul in stilul dvs personal, sa va creati propriul spatiu 3D si sa va angrenati in conversatii cu persoane din toata lumea.
Punct. Asta e IMVU>

| darielle a răspuns:

Imvu este un joc si are o fereastra ca la yahoo mess cu toti prietenii pe care ii ai acolo in joc.Eu am jucat acest joc dar este foarte urat.

| dya26 explică:

(nu eu stiu ce este imvulaughing il am si eu... ) vreau sa stiu daca ma pot angaza ca sa castig bani?

| ღAdaBuăღ a răspuns:

Mah desteptilor, IMVU este cel mai frumos joc iar voi daca nu stiti sa-l jucati nu are nimic, IMVU este pentru socializare, prietenie, relatii, pentru stil(moda), poti avea animal, asa aproape poti descoperi cum esti tu!