| oOoxMeowX a întrebat:

am conandat doua carti de pe libraria. net, si au trecut 2 saptamani de cand am trimis comanda.acolo scria ca coletul soseste in maxim 4 zile, dar nu a venit nimic.am mers si la oficiul postal de unde provin si tot nu era nimic nici un colet. le-am trimis de o saptamana, doua mailuri in care le-am scris problema si nu imi raspund.am verificat si adresa si am scris-o corect.
cine stie de ce face asa? funda+vot

2 răspunsuri:
| SaNdYy a răspuns:

Poate cand uh ai tyrimis comanda ei nu eu primit-o sau au respinso.incerca sa ii cauta si sa rezolvi problema.bafta!

| oOoxMeowX explică:

Am incercat sa-i sun dar nu imi raspund