| AndraVivi2222 a întrebat:

Am cont la Duolingo si fac curs de engleza si nu am terminat tot. Am vazut ca pot sa invat mai multe limbi si am dat sa invat germana si s-a trecut pe engleza sad
Cum pot sa trec din nou pe romana si sa invat engleza?

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Te duci la limbi si apeși" pe engleza. Si mie mi s^a intamplat
.

| AndraVivi2222 explică (pentru FaraNumePls):

Mssss mult de toot! Acum merge!

| FaraNumePls a răspuns (pentru AndraVivi2222):

Cu plăcere happy

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu o sa inveti nimic, nu poti invata o limba doar folosind Duolingo

| AndraVivi2222 explică (pentru RAY):

Stiu asta, dar mă ajută

| LexaEAG a răspuns:

Buna,in aplicatia Duolingo poti invata germana sau alte limbi straine doar daca stii engleza,nu exista alta optiune,nici in setari,nicaieri, daca treci din nou la engleza o sa fie din nou in romana, doar la engleza, la celelalte limbi se schimba situatia, asta e.

| Unciuleanu_Alexa_2000 a răspuns:

Intra in setari