| BellsC a întrebat:

Buna!
Am cumparat camera web(rotech), am instalat-o si merge, dar am o nelamurire.
Cand am luat`o nu a avut cd.ci doar un cablu care se desparte in 2 unu e usb(ca la telefon) si l-am bagat in unitate si asa merge., dar al 2 este ...subtire ( ca la incarcator de telefon nokia)dar nu stiu ce sa fac cu el.Merge si fara sa l conectez pe acela dar nu stiu... poate are si el treaba lui. dar care e aia?

4 răspunsuri:
| BellsC explică:

Da, dar asa se face si fara sa-l ''bag undeva''adica sa-l conectez...

| koshmarul a răspuns:

Mareshte calitatia imaginei si noaptea da putina lumina,(webcam optimized for low-light video chatting)

| AdiSenior a răspuns:

Nu poate fi decat mufa microfonului.Pentru ca aceasta camera are microfon incorporat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma chinui si eu sa instalez o camera web (rotech). am urmat toti pasii si m-am incalcit. ajutati-ma si pe mine?