| JoRdan23 a întrebat:

Ieri mi-am cumparat o minge de bascet "Conti". Azi, am mers la scoala sa ma joc.eu stau la sat. asa ca cei din scoala sar la vecinul scolii si i fura pere, si el a pus sarma ghimpata
azi cand am venit sa ma joc, a sarit mingea pe deasupra sarmei si a facut o mica gaurica, ...cam de 2 3 ace de cusut la un loc [ dinalea mici] pot sa i mai fac ceva? e nou nouta si nu vreau sa o arunc. plss dau funda!

4 răspunsuri:
| atentat a răspuns:

Mai bine o cosi cu acul

| JoRdan23 explică:

Petic nu cred ca se lipeste de ea...si sincer nu as vrea petic.e originala si nu vreau sa i strik frumusetea.

| JoRdan23 explică:

E o gaura cat acul...

| crinutzu28 a răspuns:

Pune-i un petic! sau super glue pe spartura.