| whywhy a întrebat:

Buna! Am dat examenul de Bilingv Engleza la Vaslui, dar eu vreau sa ma inscriu la liceu la Iasi.In acest caz, ma afecteaza faptul ca am dat proba in alt judet?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu vad sa fie o problema,deci nu cred că te afectează, ar fi culmea, că doar nu e alta materie la Iași, poate e puțin mai stufoasă, dar doar atât.
De ce nu întrebi pe diriginta? Poate știe ea mai bine

| whywhy explică (pentru Hyperion7):

Da, nici eu nu vad nici o problema. Diriginta sigur nu stie asa ca ramane sa sun la cei de la liceu sa fiu sigura? Multumescc!

| Hyperion7 a răspuns (pentru whywhy):

Da,sună la ei sa vezi!
Cu drag!