| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Am dat un raspuns la o intrebare legata de un cosmar si mi-am amintit si eu ceva! Am visat odata ca eram cu o prietena(prietena aia s-a mutat si era cea mai buna)si i-am spus ca acum visez! Dar cum am reusit sa realizez in vis ca visez? Si e posibil si ea sa fi visat acelasi lucru?

1 răspuns:
| Simonaa166 a răspuns:

Pai nu stiu exact. Dar si eu am avut un cosmar si realizam ca visez. Parca ma urmarea un vampir printr. un tunel si la un moment dat simteam ca nu pot sa scap de el asa ca mi.am ridicat pleoapele(cum s.ar spune) si m.am trezit. Si cand mai visez urat ma simt si in pericol uneori si ma trezesc in timpul noptii. Se poate sa fi visat si ea acelai lucru. Intreab. o. Imi pare rau ca nu te.amputut ajuta prea mult...