| Oanapisipisi a întrebat:

Daca il visez pe baiatul pe care il plac inseamna ca ma place si el pe mine?
(P.S. Ma place daca il visez in noaptea de SF. Andrei?)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu il visezi inseamna ca reprezinta o persoana importanta pentru tine si subconstientul tau se gandeste la el, dar asta nu inseamna ca si el te viseaza pe tine.
Nu are nicio treaba o sarbatoare cu faptul ca te place un baiat sau nu. Ca sa afli daca te place sau nu intreaba-l, lasa visele si tampeniile astea.

10 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Daca il visezi inseamna ca te-ai gandit la el rolling on the floor), mai dai pauza creierului laughing

| Oanapisipisi explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Ha ha... Nu pot da "O PAUZA CREIERULUI" ca ar insemna sa mor happy =)

| BLeur a răspuns:

Este o superstiţie, dar în acelaşi timp poate fi şi un semn. Dar, asta nu este sigur.
Totuşi, dacă ţi-a oferit vreun semn că te place sau altceva răspunde-i la acel gest/semn şi să aveţi o relaţie frumoasă.
Nu prea cred că înseamnă ceva.

| varcolaccc a răspuns:

Fireste ca nu.

| AnonimaSecretá a răspuns:

Asta e cel mai bun pentru tine : http://www.visele.ro/

| OlariuRox a răspuns:

Daca il visezi inseamna ca ai adormit cu gandul la el sau poate pe zi ai avut tangente cu el.

| Rrr18 a răspuns:

Crezi în superstiții? Ca să afli dacă te place, consider că este mult mai ușor să încerci să petreci timp alături de el. Te pup :*

| Bujor_Madalin_1995 a răspuns:

Superstitii. imi pare rau sa iti spun... mos craciun nu exista..nici iepurasul de pasti; nici mos nicolae, si uite vestea buna nici Bau Bau :3

| Oanapisipisi explică (pentru Bujor_Madalin_1995):

Serios? Nu sunt copil de 2 ani sa mai cred in Bau Bau, Iepurasul De Paste, Mos Craciun sau Mos Nicolae.

| Danny37 a răspuns:

Eu folosesc urmatorul site http://www.cevisezi.ro, cauta ca sigur gasesti raspuns.