| iAmFabulosxo a întrebat:

Am facut o prostie, si am nevoie de ajutorul vostruI don't want to see.Am iesit pe afara cu prietenul iubitului meu, si iubitul meu nu a iesit deoarece a avut o cantare.si din,, greseala"sad nu stiu ce mi-a venit, si am vrut sa il sarut pe prietenul lui. Dar m.am gandit ca nu ar trebui sa fac asta, si m.am oprit in timp. Apoi eu i.am spus prietenului meu ce am vrut sa fac, si a zis ca el nu poate ierta ce am facut, decat pe jumatate deoarece am recunoscut. a spus ca intre noi a existat comunicare si nu trebuia sa fac asta! dar i.am spus ca nu pot sa il pierd. dar atunci eram foarte suparata pentru ca pune cariera lui pe primul loc.Adica,mai mereu vorbeste despre cantecele lui si etcoh go on.si m-a deranjat chestia asta, dar nu i-am spus.acum a zis ca ii este greu sa recapete increderea in mine.si de cand ne.am despartit el a zis ca nu poate sta fara mine. a si plans la tel...eu,ce sa mai zic?raised eyebrows. am plans mult.si pe fiecare seara vbm vreo 2 ore la tel. a zis ca ii este greu. dar o sa ma uite cu orice pret...am facut aseara impreuna teste pe clopotel.rolaughing, ne.am distrat mult. dar vreau sa il fac sa recapete increderea in mine.si nu stiu cum sa fac sa ne impakam? nu vreau sa il stresez, dar vreau cu orice pret sa fie din nou cu mine.va rog, ajutati-mersicrying(. dau funda+folositor! si inca ceva, nu pot sta o zi, fara sa ii aud vocea, sa comunic cu el.

2 răspunsuri:
| andreeandreei a răspuns:

Si iubitul meu este cantaret si trebuie sa ai RABDARE cu ei...si mie mi se intampla sa fiu lasata balta deoarece are nu stiu ce repetitii cu band-ul etc. cred ca ar fi mai bine sa ii lasi timp de gandire asa are tipm sa se gandeasca daca mai are curajul sa mai fie cu tine...

| diclorofosfat a răspuns:

Tot ce poti sa faci este sa comunici mai departe cu el, sa iesiti undeva, cind il simti mai aproape poate incerci sa il saruti, incet incet o sa isi recapete increderea. Trebuie doar sa crezi!