| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Am fost cu un baiat 4 luni jumate. Si ne-am despartit din cauza lumii. Multsi erau impotriva noastra. si el a decis sa ne despartim. Acum e cu alta fata cu care ma`ntseleg bine. El o intreaba mereu pe prietena mea cea mai buna daca am prieten, sau de ce nu-l mai salut. Si la scoala ma saluta, uitandu`se`n ochii mei. Ce sa cred. Si m`ntseleg bine cu actuala lui, si mi-a zis ca in ultima vreme nu se mai intseleg si ca l-a intrebat ceva de mine si i`a vbit fte frumos la adresa mea si a innrosit tot. Credeti ca ar trebui sa fac ceva sa ma impac cu el? Mentionez ca. Nu ma are in lista. Si acum pe mess mi-a zis actuala ca imediat se desparte de el. Ajutatsi`ma va roG.happy!

Răspuns Câştigător
| Yly a răspuns:

Ascultăți inimioara!

6 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Lasa inima sa fie macar o data deasupra mintii. Daca ai o portita catre el, ai putea sa incerci dar sa nu o superi pe prietena voastra comuna, fii mai discreta, afla doar esentialul, ceea ce te intereseaza pe tine fara sa stie toata lumea.

| L ι ѕѕ є η α ☮ explică:

Bun si cum sa ma impac cu el?
Cum aflu 100% daca ma mai place?

| KoWalSky a răspuns:

Daca iti place de el impacate...

| anonima16 a răspuns:

Impaca-te cu elwinking.

| Biscotti a răspuns:

Daca chiar ti la el impaca-te cu el...si nu mai ascultati ce zice lumea. e rea lumeastraight face
Sti cu e.Eu Tu si restul' lumiihee hee
Asculta-ti inima

| Biscotti a răspuns:

Din gesturile care le face...hee hee
Daca e atent cu tine...cum vb cu tine...happy