| deea17_7941 a întrebat:

Am fost cu un baiat din scoala trei saptamani, apoi ne'am despatit(decizia mea)cu toate ca imi placea de el.La scurt timp m-am imprietenit cu un coleg de-al lui, primul ignorandu'ma, purtandu'se urat cu mine.Acum vorbesc cu ei doar in calitate de amici, mie imi place foarte mult de primul.cum sa fac sa'l recastig?sad

7 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Spune-i ca regreati si ca inca il placi mult big grin

| dulcykaLy a răspuns:

Pai daca se purta urat cu tine. ce mai cauti sa-l recastigi?

| kapsunik99 a răspuns:

Buna DEEA17! am trecut prin asa ceva... RISCA! spune-i de exemplu:
am facut o greseala atunci cand am spus ca s-a terminat. mia parut foarte rau dupa dar mi-a fost rusine sa iti spun. ce spui? tu ai vrea sa fim iar impreuna?(ex. u poti sa spui cum vrei)

deci eu spun sa ris. daca refuza nu-i nimic. ARE BALTA PESTE!+ ca poate multi altii te asteapta. stiu din experienta. mult noroc, succes si pup!
cu drag, Kapsunik99
fundita?:*

| Tania8022 a răspuns:

Eu iasi cere iertare cu ochi intr-o eruptie de lacrimi spunandu-i cat de mult tin la el

| Uilula a răspuns:

Nu e imposibil dar mie imi place de o fata foarte mult(tot deea o cheama)si pana la urma acum sunt cu ea chiar daca mi-a facut multe si ma facut sa sufar gandeste-te ca de aia e frumoasa viata ca sa o traiesti sa ranesti sa fi ranita sa ieti si sa fi iertata

| deea17_7941 explică:

Problema este ca eu am fost cu un coleg de'al lui si el s-a simtit groaznic, dar din partea mea a fost un fel de razbunare, de aceea am vrt sa'i pun punct.el e mai mult cu prietenii lui...

| deea17_7941 explică:

Am adus intr-o discutie subiectul:''noi''si mi-a dat de inteles ca a suferit si nu mai vrea sa faca aceeasi gresealasad