| andraadam a întrebat:

Buna,am gasit scest site si m-am gandit ca daca tot am nevoie de o parere poate voi m-ati putea ajuta.
Vreau o parere de la voi baietii de toate varstele, voua vi s-ar parea dragut ca sa primiti de la o fata ceva un biletel, nu neaparat sa fie ceva siropos scris, dar de exemplu sa iti spuna ca esti dragut si ca te place, dar sa fie semnat doar cu initiala numelui mic a respectivei, vi s-ar parea ceva misterios si interesant? Si daca pe biletel va scrie sa ii lasi un raspuns si sa pui biletul intr-un anumit loc? Am nevoie de niste pareri pentru ca baietii si fetele gandesc diferit si poate mie mi se pare super dragut dar voua baietilor poate nu va place, deci sper sa ma ajutati.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde cui îi e adresat că dacă-ți place de bombardieru școlii cu boxa bluetooth care ascultă abi și dani blană în pauze când vede biletu maxim zice „ce-i fă asta"
dacă în schimb e un tip interesat și de chestii mai spirituale, are ceva în cap și un nivel minim de profunzime eu zic că ai ieși chiar fain în evidență

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Adry05):

Bravo! Meriti sa fii felicitata pentru un raspuns atat de profund si inteligent.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar fi foarte dragut. Dar tu sa nu-i raspunzi la biletel asa cum ai scris aici.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Legat de ultima parte, ai dreptate. Baietii si fetele gandesc diferit si nu numai. Baietii si baietii gandesc diferit. Intelegi? Mie personal imi pare un gest dragut, pe cand altuia poate ii pare si mai dragut sau urat.
Dar cum am zis, parerea mea este ca este un gest dragut.

| andraadam explică (pentru DoarBogdan):

Multumesc pentru raspuns

| Sofer a răspuns:

Și mai jos și numărul de telefon. Ca sa contactez acea fata misterioasa.

| Nemessys a răspuns:

Eu as considera ceva penibil, as crede ca cineva își bate joc de mine și l-aș arunca. Dacă cineva ma place ce vrea sa îmi spună asta, vine și îmi zice în fata(lucru pe care l as aprecia foarte mult la o femeie) nu sa facă copilărisme din astea.

| andraadam explică (pentru Nemessys):

Imi place cum gindesti, apreciz parerile tuturor dar cred ca totusi marefer mai mult la adolescenti nu la omeni matuuri cu capul pe umer ca asa mi sar parea si mie foarte penibil

| andraadam explică:

Doamne acum am vazut cate graseli am incercati sa le ignorati, multumesc!