| MaryCM a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Sa spunem ca ati intalnit o fata care v-a fermecat, v-a lasat masca inca de prima oara cand ati vazut-o si primiti a doua zi un biletel, un mesaj ceva etc etc. La ce v-ati gandi dupa ce primiti biletul? Ce v-ar trece prin cap? Va rog sa imi raspundeti sincer, am nevoie de mai multe pareri.

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Un mesaj de genul.

''Eşti cel mai simpatic tip pe care l-am cunoscut vreodată ''

În ziua de azi nu ştim să scriem bileţele ştim doar să scriem ARIAL şi Comic Sans.

E trist, nu?

| MaryCM explică:

Nu eu sunt acea fata, eu doar fac un sondaj. Trebuie sa stiu la ce va ganditi imediat dupa ce terminati de citit mesajul.

| Xempeth a răspuns:

Eu zic ca ai sanse cu acest baiat( daca tu esti acea fata) pentru ca daca ''l-ai farmecat'' si i-ai trimis acel biletel iremediabil va accepta sa fie cu tine(daca asta ai scris in biletel) dar fi grija ca mai sunt baieti care sunt prea timizi(ca mine) si nu au curaj sa te intrebe daca vreti sa fiti impreuna. Daca e asa fa tu prima miscare.