| anonim_4396 a întrebat:

Am și eu o întrebare, dacă am făcut sex cu iubitul meu (cu prezervativ s-a desfășurat tot)iar apoi am stat deasupra lui și prezervativ ul a alunecat de pe ea si m-am făcut toată pe fund de spermă iar apoi mi-a băgat degetele e posibil sa rămân? Am luat la aproximativ 60 de ore Postinor. deci întrebarea rămâne totuși, e posibil sa rămân însărcinată?

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Ce înseamnă „a alunecat de pe ea"?
Ce e acest „ea"?
E acel organ masculin care de fapt e de genul feminin?
Unde ți-a băgat degetele?
Dacă vrei un răspuns mai exact se impune să fii mai explicită în enunțul problemei.

| DryIce a răspuns:

laughing)

| Alle0706 a răspuns:

Da, e posibil sa rămâi însărcinată