| AlexandruExTreMe a întrebat:

Am intrat in clasa a 9 si m-am indragostit de o fata.Am vorbit cu ea, am vrut sa ma combin cu ea dar ea are un prieten...ea zice ca e un amic.Ea a spus ca daca o sa fie ceva ne vom combina...Ar trebuii sa mai insist cu ea sau sa o las sa vad ce va alege?

Răspuns Câştigător
| Bianca306 a răspuns:

As spune sa o lasi sa aleaga ea ca daca nu vei parea un obsedat fata de ea

| AlexandruExTreMe explică (pentru Bianca306):

Chiar sunt obsedat de ealaughing)Dar in finebig grin

2 răspunsuri:
| suMRed34 a răspuns:

Ar trebui sa mai astepti si sa vezi ce va alege, parerea mea, daca insisti nu faci decat sa o indepartezi.