| PurpleButterfly12 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor...am luat in teza la mate 3 si nu stiu cum sa'i zic mamei fiindca ea mi-a spus sa invat dar eu batman, batman m-am dus afara si acum se vad rezultatele cryingcrying. Deci as vrea o solutie cum sa'i zic de nota asta.Si oricum cred ca imi pot repara media cu toate ca mai am un 4 si un 5 dar trebuie sa mai dam 2 teste si sa ne asculte in oral.PLIZZ!

1 răspuns:
| TurBina a răspuns:

Cred ca trebuie sa-i spui in fata si sa-i promiti ca la urmatoarele 2 teste vei lua note mai mari, ca iti vei repara media DAR pentru asta trebuie sa inveti