| Anonim134 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru. Am o problema cu unghiile, mi se exfoliaza intr-un hal fara de hal. efectiv mi se crapa unghia in doiastraight face as vrea si eu niste remedii naturale, facute in casa. funda; x

2 răspunsuri:
| MulteLucruriFaraRaspuns a răspuns:

Buna si eu am aceeasi problema...incearca sa pui in ulei de masline cateva picaturi de suc de lamaie (natural), uleiul trebuie sa fie cald..si ii unghiile in el pana se raceste SAU gasesti la magazine de cosmetica calciu de la kalloshappysper ca te-am ajutat

| AlescandraM a răspuns:

Remedi facute in casa sunt cateva, iar acelea nu sunt eficiente imediat, eu iti recomand calciu de la flormar..Este un lac cate trebuei aplicat de cave ori pe saptamana sau sub oja. cand te dai. este foarte bun si iti intareste unghia. Costa 10 lei :* Fundita?