| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună…, am nasul mare din profil, am 14 ani și când îmi face cineva o poză din profil arăt ca naiba ..de ce nu pot fi si eu ca celelalte fete? Cred ca ma place un băiat din clasă dar cred ca doar aberez eu ca n-ar putea sa o facă având nasul așa …nimeni nu cred ca o va face

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si daca ai nasul mare, ce?
Sunt actrite celebre care au nasul mare si vad ca nu s-au complexat niciodata de acest lucru, dimpotiva, au fost admirate pentru inteligenta lor sclipitoare, in ciuda nasului mare.

| Violleta2022 a răspuns:

"... de ce nu pot fi si eu ca celelalte fete? "

Fiindca mostenirea genetica de la parintii tai, te-au facut sa semeni cu parintii tai, nu cu alte fete.

| Robert2526 a răspuns:

Hmm cat de mare e? Poate pe viitor o sa iei in calcul o operatie, dar momentan nu ai ce sa faci

Răspuns utilizator avertizat
| vasileparnaie a răspuns:

Iti dai cu ciocanul in el, functioneaza perfect! sau faci cosplay la Pinocchio

| AlexCriss2000 a răspuns:

Nu îți face griji, se poate corecta chirurgical.

| Miaomg a răspuns:

Bă. Cine te place te va place și așa.
Nu te grăbii. Eu nu am nasul mare și am aproape 19 ani fara să fi avut vreo relație. (Probabil te gândești: NU VREAU SA AJUNGĂ ASA. Atunci aranjează-te din alte perspective ca nasul să fie utlima problemă a unui băiat la tine. Par aranjat, machiaj curat și haine curate.)