| kissa00232 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor! telefonul meu in ultima vreme nu functioneaza prea bine si nu stiu de ce nu l-am scapat nimic pur si simplu greu functioneaza! Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Probabil il ai de multa vreme, daca nu.du-te cu el la un service sau de unde l-ai cumparat daca mai e in garantie sa vezi ce are.

| kissa00232 explică (pentru Anna121):

Nu il am de multa vreme 1 an

| AdrianaB1 a răspuns:

Pai eu cred ca in acest an l-ai mai scapat de cateva ori pe jos, bateria merge mai greu, 1 an totusi nu este 1 luna.

| artmosfera a răspuns:

Dă-i restart
revenire la setările din fabrică
îți pierzi datele, dar e destul de posibil să ajute