| Lavinia20 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. As vrea informatii despre romanele "elevul dima dintr-a saptea" si "romanul adolescentului miop" as vrea foarte mult sa le citesc insa nu am carte si nici nu am de la cine sa iau. iar pe net nu am gasitsad. ma puteti ajuta macar cu rezumatele si fisa de lectura sau o adresa unde pot citit va rog mult

1 răspuns:
| Ciprian a răspuns:

Aici nu se fac teme.Sorry. Daca te duci la biblioteca sigur vei gasi. O zi buna.