| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Ce imi puteti recomanda impotriva cosurilor.Am folosit zynerit si skinoren(recomandat de doctorul dermatolog), dar nu mi-au folosit deloc.Va rog mult sa-mi spuneti daca voua v-a folosit vreun produs.Multumesc

3 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Daca te razi. nu o fa des. rade-te numai cand e barba un pic mare sa zicem jumate de cm. crede-ma si eu aveam la fel ca tine si nu mai am. Alta chestie poate fi praful. Alta poate fi pubertatea. Alta poate fi ca te-ai dat cu ceva pe fata si ti-a dat peste cap pielea. Alta poate fi ca ai multi hormoni... apuca-te de love. sau * mai dai in cap* scuze de expresie. dar te ajuta sa scapi de cosuri. am citit, auzit si vazut pe siteuri. diferite. In rest nu te stresa e o chestiune de timp pana esti baiat MARE!

| Twix4Ever a răspuns:

Si eu am folosit skinoren, un timp a dat rezultate dar apoi am devenit alergica. Acum folosesc masca de argila.le poti cumpara de la farmacia sau suparmarketuri fara prescriptie medicala.instructiunile sunt scrise pe plic.Chiar functioneaza.Fata se usuca si nu mai permite colectarea puroiului. Sper ca te-am ajutat. Funda?:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spala-te cu sapun pe fata si cu apa calda in fiecare dimineata