| Alexutza12 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.happy eu acum sunt in Londra ..am facut clasa a 5-a in Romania, si dupa am plecat in Londra ..acolo m-ai bagat in clasa a 7-a.( eu nu am facut clasa a 6-a)..si am terminat clasa a 7-a, si acum sunt in a 8-a, vreau sa termin clasa a 8-a si dupa sa ma intorc inapoi in Romania, si sa continui ..clasa a 9-a..problema este ca eu am media doar din clasa a 5-a, pentru ca a 6-a nu am facut-o..si aici sunt notele foarte diferite fata din Romania ..si nu stiu daca ma va baga in clasa a 9-a, sau. a 8-a pentru ca eu acum sunt a 8-a si in Romania trebuia sa fiu a 7-a. Stie cineva? A mai trecut cineva prin asa ceva? Ce trebuie sa fac? ..trebuie sa Iau ceva de aici de la scoala pentru in Romania?
Va rog, raspunde-ti doar cei care stiti.happy
Va multumesc!:*
Fundã puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Buna.
Am un prieten care a facut generala in Anglia, dupa ce s-a mutat inapoi in Romania(in clasa 9)a avut mari probleme,nu se desurca aproape deloc, avea multe lipsuri, a si ramas corigent la matematica, ceea ce l-a determinat sa se mute la un profil uman.Ti-am spus asta ca sa-ti fac o parere.
Sincer, s-ar putea sa dai niste diferente, daca le iei vei ajunge in clasa a 9-a, daca nu, vei repeta clasa a 8-a.

Răspuns utilizator avertizat