| Curiozitate a întrebat:

Bunasad am nevoie de niste sfaturi! Am intrat la un liceu teoretic cu media8.54 si ideea este ca nu ma descurs am 3 note de 4 si doua note de treisad Dirigintele meu e foarte nebun si mi-a spus sa vina parintii la scoala. mi-e frica sa le zic mai ales ca parintii mei nu sunt niste simpli oamenisad ajutati-ma cu sa ii spu mamei mele fara sa o dezamagesc prea tare! va rogsad

1 răspuns:
| norisor5 a răspuns:

Nu este o rusine sa ai cateva note de 3 si 4, esti adolescent/a e ceva normal in zilele noastre...te ducii la mama ta si ii spui ca nu te descurcii la scoala si ca ai nevoie de un meditator, sau schimbii liceul unul care e de talia ta...acum vezii si tu cum reactioneaza ai tai.bafta