| Misaaaaaa a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi. Vara asta la inceputul lui august implinesc 18 ani si vreau sa imi tin majoratul. Numai ca imi este frica ca nu o sa imi vina lume daca il tin atunci. Ar fi mai bine sa il tin prin septembrie chiar inainte de inceperea anului scolar?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Intreaba-i mai aproape cine ar putea veni si stabilesti atunci. E pacat sa nu faci vara cat inca e cald si ai posibilitati mult mai faine pentru petrecere

| christall a răspuns:

Cine tine la tine vine oricand. Cine nu, gaseste o scuza... oricand.

| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Iti spun depe acum La multi ani si multi inainte! ))
De ce sa-ti fie frica sa nu vie oameni la baut si la mancat la distractie vin cu carul )), asaca nu-ti fa griji cand te vor intreba prieteni gen daca faci ceva? tu spui ca vrei sa o tii pana in semptemebrie si gata si cand vrei sa faci ceva pui o postare pe Facebook cand si unde si credeama la baut si la mancat o sa-ti vie cu carul big grin. Sanatate!

| Misaaaaaa explică (pentru samuelrockwer):

Multumesc! Ai dreptate :*

| qZizzziii a răspuns:

Mai bine in august. In septembrie incepe scoala si toti dau banii pe rechizite, haine, etc. In august e super ok.

| Misaaaaaa explică (pentru qZizzziii):

Asa cred ca fac. Multumesc

| Cocolio a răspuns:

Taci tu

| Cocolio a răspuns:

Eu zic sa o ti in Dubai