| anonim_4396 a întrebat:

Se dau teze in clasa V la inceputul anului scolar? Adica se dau in urmatoarele 2-3 zile de la inceperea anului scolar sau in primul semestru nu se dau? Vreau sa stiu! E ceva fffoarte urgent!

Răspuns Câştigător
| 0Denis0 a răspuns:

Daca inveti lectiile atunci cand le faci nu o sa ai probleme spre sfarsitul semestrului cand dai teza o sa iti fie mai usor sa iti reamintesti cand recapitulezi decat atunci cand nu inveti lectia la momentul potrivit si iti bati capu fix inainte de teza.

1 răspuns:
| MsBeatrice a răspuns:

Buna! Nu te speria. tezele le dai la sfarsitul fiecarui semestru la matematica si lb.romana recapitulare din tot ceea ce ai facut in acel semestru. Funda?