| Intebarisiraspunsuri a întrebat:

Am nevoie de o dieta eficienta am 1.65 si 56 kg
Trebuie sa slabesc in decursul a unei lunii, diete? exercitii? sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Roxanna112345 a răspuns:

Pai pentru inceput e bine cam 20 abdomene pe zi si cu fiecare zi adaugi tot mai multe ca sa nu fie un soc pentru organism happy

4 răspunsuri:
| Roxanna112345 a răspuns:

Buna! Pai nu trebuie in niciun caz sa te imfometezi! Atat sportul cat si alimentatia joaca un rol foarte important in asta! Incearca sa nu mai mananci seara dupa 6 si mananca mai mult dimineata si mai putin amiaza sau dupa masa.Fa sport, abdomene sau mergi la sala.Alimentatia trebuie sa fie cat mai bogata in fibre si vitamine.Consuma multe fructe si legume happy Succes:*

| Intebarisiraspunsuri explică (pentru Roxanna112345):

Ms, cam cate abdomene pe zi imi recomanzi? Sau ce exerciti mai pot face?

| Roxanna112345 a răspuns (pentru Intebarisiraspunsuri):

Pai pentru inceput e bine cam 20 abdomene pe zi si cu fiecare zi adaugi tot mai multe ca sa nu fie un soc pentru organism happy

| Laura331 a răspuns:

Poti incerca dieta keto(http://bit.ly/1eZI906) pe langa exercitii.