| PookieBear a întrebat:

Buna happy.Am nevoie de parerea voastra.Mi-am comandat niste Converse online si din detalii am aflat ca sunt made in china...cei pe care ii am acum sunt made in vietnam(care au rezistat eroic pana acum), deci este vreo diferenta? ...la calitate ma intereseaza, a avut cineva si a intampinat probleme cu ei? Mentionez ca pretul este de 234 ron, deci ar trebui sa fie originali. Please help crying sad

Răspuns Câştigător
| Akirume a răspuns:

Din cate ai spus, sunt originali. Si eu am o pereche facuta in Vietnam care a este foarte buna, dar cunosc pe cineva care are conversi originali facuti in China si sunt la fel. Nu prea conteaza unde sunt facuti, intrucat sunt de aceeasi calitate (asta daca sunt originali).